Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Akce Asta z Vlkovy chaloupky

Vítejte na stránce zvlkovychaloupky.wbs.cz v sekci Akce Asta z Vlkovy chaloupky

  • ÚNOR 2013. Tak tahle byla moje první vzhledem k faktu, že jsem doposud pracovala pouze na kunách tak jsem měla trochu práce, ale na poprvé jsem si pod dohledem páníčka vedla na výbonou. 

Asta 1 x liška 0.

 

  • Od Dubna 2013 ... jsem začala jezdit pravidelně na Slovensko ke kamarádům do PZ Javor Báhoň, kde jsem se začala připravovat k práci na noře a černé zvěři. Když mi ukázali noru byla jsem nadšená a hned na poprvé předvedla vynání a o to samé se snažím vždy. Když jsem se šla podívat co je živý divočák moc mě to bavilo a pekně jsem na něj hlásila.
  • Norování  Branky Olšový potok 2013

text a více foto v Aktivity

pozm. Asta 2 x Liška 0

  • V první ostré akci při práci na lišce jsem se uvedla parádně.

První kolo vyháním už z druhého kotle, morda proti mordě v čase 49s. Druhé kolo musím až do třetího, ale liška jde rychleji v case 29s.

Výsledkem bylo třetí místo. 

  • Klubové LZ a NN pořádané MSKCHJgT dne 20.7.2013 v Sedlnicích

Přišla prověrka mých schopností a zúročení přípravy dalšído tréninku. Při práci na pobarvené stopě jsem jednou sešla a tak výsledná námka byla 3. Barva nebyla lehká a paní rozhodčí nás spravedlivě posoudila. Vzhledem k obtížnosti terénu a nedostatku zvěře jsem pak známkami spadla do II.ceny což znamenalo umístení na 7mém místě. Pán si cenil výsledku na barvě a tak byl spokojen. 

Klubové NN odpoledne jsem VYHRÁLA. Práce na jedničku, jen ta liška se schovávala za plechem, zbabelec. Takže od vsuku do třetího kotle za 13s a bylo hotovo.

A to musím zmínit, že můj bratr Akim z Vlkovy chaloupky LZ vyhrál s titulem CACT. 

 

Vítěz Klubových LZ Akim z Vlkovy chaloupky(CACT). Vůdce a majitel Richard VANĚK

Vitězka Klubových NN Asta z Vlkovy chaloupky. Vůdce, majitel a chovatel Vlastimil KOŇAŘÍK 

 

 

  • Srpen 2013 Slovensko, Bojnice, V.ročník "CMARKO"

Ve dnech 10.8. a 11.8. jsme vyrazili na soutěž, kterou zaštiťuje Slovenský klub chovateľov jagdterrierov. Tato soutěž se započítává do možné chovnosti v ostrosti na lišku. Dvoudenního klání jsme se zůčastnili vůbec poprvé a potkali něktré známé co jsme již delší dobu neviděli. Atmosféra byla výborná a účast 87 jagdteríérů dávala tušit silnou konkurenci. 

Prvního dne jsme dosáhli VYHNÁNÍ v čase 56s/I.cena. Druhý den jsme dosálhi CHVAT HLAVA v čase 30s/I.CENA. Při záverečném vyhlášení jsme se umístili na 23 místě což v tak nabité konkurenci je výborný výsledek.

Brácha Akim z Vlkovy chaloupky 1.kolo VYHNÁNÍ v čase XXs/I.cena a 2.kolo CHVAT PŘEDNÍ POLOVINA TĚLA/II.cena.

 

  • Výsledky norování

Dne 23.12.2013 jsem úspěšně pracovala na lišce, která byla v "umělé noře".

fotobude dodáno

Dne 4.1.2014 opět návštěva "umělé nory" a zase jsem mohla předvést co umím.

fotobude dodáno

TOPlist